Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, England, sk Huntingtable, fanérat i mahogny, höjd ca 53, 152x43 cm
Smärre ytskador
578792
2018-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här