Ulrika Hydman Vallien akvarell

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018), Figurkomposition, signerad Ulrica HV, akvarell, ca 40x35 cm

578799

2018-10-11