Vicke LIndstrand Modern keramik och konstglas
Klubbat för:
2 000 SEK
2 500 SEK
VICKE LINDSTRAND, vaser, 2 st, Kosta 1950-tal, tryckt oval form, underfång i brunt med ränder i vitt, signerade LH 1116, höjd ca 12 och 12,5 cm
Andra sortering, en vas med obetydlig fotnagg, en vas med mycket obetydlig fotnagg
578801
2018-10-28