Joseph Mellor oljemålning 1800-tal England

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOSEPH MELLOR (act.1850-1885), fiskare, signerad J Mellor, olja på duk, 40x30 cm

578803

2018-10-11