Soffbord bord 1960-tal
Closed
2018-10-11
578812
| Sold for | 1 100 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
SOFFBORD, BORD, 2 st, 1960-tal, fanérade i teak och ek, höjd ca 42 resp 39,5, 107x35 resp 35x35 cm
Smärre ytskador, skiva med repa