Skoputsarlåda mässing

Skoputsarlåda mässing
Skoputsarlåda mässing
Skoputsarlåda mässing
Skoputsarlåda mässing
Skoputsarlåda mässing
Skoputsarlåda mässing
Skoputsarlåda mässing
Skoputsarlåda mässing
Skoputsarlåda mässing
Skoputsarlåda mässing
Skoputsarlåda mässing
Skoputsarlåda mässing
Skoputsarlåda mässing
Skoputsarlåda mässing

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKOPUTSARLÅDA, mässing, Turkiet, 1900-talets första hälft, höjd ca 50, 87x19 cm

Slitage

578818

2018-10-11