Gnistskydd
Valmis
2018-10-11
578824
| Korkein tarjous | 500 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
GNISTSKYDD, BRASSTÄLL, 1900-talets första hälft, smidesjärn, brasställets höjd ca 59 cm
Slitage