Sybord 1800-tal nyrokoko

Sybord 1800-tal nyrokoko
Sybord 1800-tal nyrokoko
Sybord 1800-tal nyrokoko
Sybord 1800-tal nyrokoko
Sybord 1800-tal nyrokoko
Sybord 1800-tal nyrokoko
Sybord 1800-tal nyrokoko
Sybord 1800-tal nyrokoko

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SYBORD, 1800-talets slut, nyrokoko, mahognyfanér, inredning med fack, höjd ca 80, 40x40 cm

Nyckel medföljer, slitage, märken

578825

2018-10-13