Hugo Öfverström oljemålning
Valmis
2018-10-10
578829
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
HUGO ÖFVERSTRÖM (1900-1973): Hamnmotiv med fiskebodar, signerad H Öfverström, olja på pannå, ca 46 x 55 cm