Grand Tour brevpressar skulpturer

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRAND TOUR, BREVPRESSAR, 3 st, SKULPTURER, 2 st, marmor, sten, metall, konstmassa, 1800 /1900-tal,12-17 cm

Smärre nagg

578830

2018-10-11