Julien de Smedt ´´Stacked Storage System´´
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JULIEN DE SMEDT, ´´Stacked Storage System´´ samtida, bestående av ett ek fanérat ställ, en ek fanérad kub, en vitlackerad MDF kub samt en blålackerad MDF kub, höjd ca 64 cm, 131x35 cm
Bruksslitage, repor
578845
2018-10-12