Julien de Smedt ´´Stacked Storage System´´

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JULIEN DE SMEDT, ´´Stacked Storage System´´ samtida, bestående av ett ek fanérat ställ, en ek fanérad kub, en vitlackerad MDF kub samt en blålackerad MDF kub, höjd ca 64 cm, 131x35 cm

Bruksslitage, repor

578845

2018-10-12