Clive Madgwick

Clive Madgwick
Clive Madgwick
Clive Madgwick
Clive Madgwick
Clive Madgwick
Clive Madgwick

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CLIVE MADGWICK (1934-2005), olja på duk, badscen, signerad, 60 x 90 cm.

Kvitto från Mollbrinks medföljer.

578848

2018-10-11