Carl Kjellin oljemålning

Carl Kjellin oljemålning
Carl Kjellin oljemålning
Carl Kjellin oljemålning
Carl Kjellin oljemålning
Carl Kjellin oljemålning
Carl Kjellin oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

6 000 SEK

CARL KJELLIN Carl (1862-1939), fiskare, signerad och daterad 1903, olja på duk, 76x101 cm

Smärre ojämnheter i duk.

578854

2018-10-11