Skolplanscher 1900-talets
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKOLPLANSCHER, 4 st, 1900-talets andra hälft, bl a Norstedts Skolavdelning Stockholm, "Björnmossa", "Obefruktat ägg", "Människokroppens uppbyggnad", "Vinbergssnäckan", papper på textil, bredd ca 84-120 cm
Brukslitage
578864
2018-10-11