Sven Hellström oljemålning
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SVEN HELLSTRÖM (född 1906): "Majdag, Katarinavägen", signerad och daterad Sven Hellström -42, olja på duk, ca 50x61 cm
UTSTÄLLD: Sveagalleriet "Stockholmsbilder"
Kuntoraportti
578866
Päivämäärä:
2018-10-11