Sven Hellström oljemålning

Sven Hellström oljemålning
Sven Hellström oljemålning
Sven Hellström oljemålning
Sven Hellström oljemålning
Sven Hellström oljemålning
Sven Hellström oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SVEN HELLSTRÖM (född 1906): "Majdag, Katarinavägen", signerad och daterad Sven Hellström -42, olja på duk, ca 50x61 cm

UTSTÄLLD: Sveagalleriet "Stockholmsbilder"

Kuntoraportti

578866

Päivämäärä:

2018-10-11