David Parsén Fatbursgatan
2018-10-11
578867
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PARSÉN DAVID (1896-1977): Stockholmsmotiv, signerad D. Parsén -36, olja på duk, 54x65 cm