Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PARSÉN DAVID (1896-1977): Stockholmsmotiv, signerad D. Parsén -36, olja på duk, 54x65 cm
578867
2018-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här