Spegel 1800-tal empirestil

Spegel 1800-tal empirestil
Spegel 1800-tal empirestil
Spegel 1800-tal empirestil
Spegel 1800-tal empirestil
Spegel 1800-tal empirestil
Spegel 1800-tal empirestil
Spegel 1800-tal empirestil
Spegel 1800-tal empirestil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPEGEL, 1800-talets slut, empirestil, fanérad i mahogny, krön med skuren dekor, fasettslipat glas, höjd ca 100 cm

Mindre märke, krön med spricka

578872

2018-10-13