Elna Hansson - Nils Ferlin

Elna Hansson - Nils Ferlin
Elna Hansson - Nils Ferlin
Elna Hansson - Nils Ferlin
Elna Hansson - Nils Ferlin
Elna Hansson - Nils Ferlin
Elna Hansson - Nils Ferlin

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ELNA HANSON (född 1934), bonad, porträtt föreställande Nils Ferlin, signerad EH, ca 120x119 cm

Smärre slitage.

578877

2018-10-11