Trädgårdssoffa "Ormbunke"
Vollendet
2018-10-10
578881
| Höchstes Gebot | 5 200 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
TRÄDGÅRDSSOFFA, modell "Ormbunke", 1900-talets första hälft, gjutjärn, träribbor, grönmålad, längd ca 133, sitthöjd ca 42 cm
Bruksslitage, senare reoverad och bemålad