Golvlampa Hans Bergström

Golvlampa Hans Bergström
Golvlampa Hans Bergström
Golvlampa Hans Bergström
Golvlampa Hans Bergström
Golvlampa Hans Bergström
Golvlampa Hans Bergström
Golvlampa Hans Bergström
Golvlampa Hans Bergström

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS BERGSTÖM, golvlampa, 1900-talets mitt, för Ateljé Lyktan, krom med pelare klädd i svart skinn, höjd ca 140 cm

Obetydligt slitage

578900

2018-10-11