Maya Eizin Öijer

Maya Eizin Öijer
Maya Eizin Öijer

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAYA EIZIN ÖIJER (född 1946): "Månlek", 2003, signerad Maya Eizin Öijer, samt numrerad 3/1150, serigrafi, bildmått ca 29 X 29 cm

578905

2018-10-11