Bordslampa 1940-tal

Bordslampa 1940-tal
Bordslampa 1940-tal
Bordslampa 1940-tal
Bordslampa 1940-tal
Bordslampa 1940-tal
Bordslampa 1940-tal
Bordslampa 1940-tal
Bordslampa 1940-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1940-tal, stomme i mässing och bakelit, för 2 lampor, grålackerad skärm i metall, höjd 35 cm

Bruksslitage

578922

2018-10-11