Greta Gerell oljemålning

Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning
Greta Gerell oljemålning

Klubbat för:

50 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

GRETA GERELL (1898-1982): Jardin du Luxembourg, Paris, signerad och daterad Gerell Paris -55, olja på duk fäst på pannå, 33x36 cm.

För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se

578930

2018-10-23