Kökssoffa 1800-tal

Kökssoffa 1800-tal
Kökssoffa 1800-tal
Kökssoffa 1800-tal
Kökssoffa 1800-tal
Kökssoffa 1800-tal
Kökssoffa 1800-tal
Kökssoffa 1800-tal
Kökssoffa 1800-tal
Kökssoffa 1800-tal
Kökssoffa 1800-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KÖKSSOFFA, 1800-tal, betsad furu, utdragbar, höjd ca 80, 161x52 cm

Repor, märken, slitage

578956

2018-10-10