Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KÖKSSOFFA, 1800-tal, betsad furu, utdragbar, höjd ca 80, 161x52 cm
Repor, märken, slitage
578956
2018-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här