Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRÄDDKANNA, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), mandarinporslin, dekor av kartusch med figurscen i emaljfärger, järnoxid samt sepia, höjd ca 11 cm
Nagg, locket med lagningar
578970
2018-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här