Broscher halsband armband
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 800 SEK
BROSCHER, 7 st., HALSBAND, 2 st., ARMBAND, HÄNGE/MEDALJONG, delvis silver och slipat glas, två broscher stämplade Hedblom, Stockholm 1893 och 1896, del av tiara, slipat stål
Omarbetat, skador
578976
2018-10-15