Broscher halsband armband

Broscher halsband armband
Broscher halsband armband
Broscher halsband armband
Broscher halsband armband
Broscher halsband armband
Broscher halsband armband
Broscher halsband armband
Broscher halsband armband
Broscher halsband armband
Broscher halsband armband
Broscher halsband armband
Broscher halsband armband

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 800 SEK

BROSCHER, 7 st., HALSBAND, 2 st., ARMBAND, HÄNGE/MEDALJONG, delvis silver och slipat glas, två broscher stämplade Hedblom, Stockholm 1893 och 1896, del av tiara, slipat stål

Omarbetat, skador

578976

2018-10-15