Dana Bilde oljemålning

Dana Bilde oljemålning
Dana Bilde oljemålning
Dana Bilde oljemålning
Dana Bilde oljemålning
Dana Bilde oljemålning
Dana Bilde oljemålning

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DANA BILDE (1899-1975): Sydländsk bygata, signerad Dana Bilde, olja på duk, 37x45 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj

578978

2018-10-11