Talmud Prag 1834/1835

Talmud Prag 1834/1835
Talmud Prag 1834/1835
Talmud Prag 1834/1835
Talmud Prag 1834/1835
Talmud Prag 1834/1835
Talmud Prag 1834/1835
Talmud Prag 1834/1835
Talmud Prag 1834/1835

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JUDAICA, TALMUD, skrift på Hebreiska, Prag 1834/35

Omfattande skador, gulnader, slitage, fläckar, ej genomgången

578982

2018-10-12