Fat 1700-tal

Fat 1700-tal
Fat 1700-tal
Fat 1700-tal
Fat 1700-tal
Fat 1700-tal
Fat 1700-tal
Fat 1700-tal
Fat 1700-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FAT, tenn, 1700-tal, otydliga stämplar, diameter ca 38 cm

Brätte med buckla, bristning o skada

578992

2018-10-11