Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FAT, tenn, 1700-tal, otydliga stämplar, diameter ca 38 cm
Brätte med buckla, bristning o skada
578992
2018-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här