Fotografisk samling omkring sekelskiftet 1800/1900
Klubbat för:
1 000 SEK
1 500 SEK
FOTOGRAFIER, 33 st., 1800/1900-tal, porträttfotografier samt stadsbilder från Paris, samt porträtt av man i fes från constantinople, flera militärbilder. Varierande storlekar.
Åldersrelaterat slitage
578996
2018-10-11