Fotografisk samling omkring sekelskiftet 1800/1900

Klubbat för:

1 000 SEK

1 500 SEK

FOTOGRAFIER, 33 st., 1800/1900-tal, porträttfotografier samt stadsbilder från Paris, samt porträtt av man i fes från constantinople, flera militärbilder. Varierande storlekar.

Åldersrelaterat slitage

578996

2018-10-11