Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GRETA GERELL (1898-1982): Sittande kvinna, signerad och daterad Gerell -50, kolteckning, 56x44 cm
578998
2018-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här