Poul Volther Ett par fåtöljer
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
POUL VOLTHER, ett par fåtöljer, modell 390, tillverkade av Frem Röjle, stomme av teak, dynor klädda med svart läder, höjd 70 cm, sitthöjd ca 40 cm, bredd ca 70 cm
slitage, klädsel/dynor med skador
579006
2018-10-18