Poul Volther Ett par fåtöljer

Poul Volther Ett par fåtöljer
Poul Volther Ett par fåtöljer
Poul Volther Ett par fåtöljer
Poul Volther Ett par fåtöljer
Poul Volther Ett par fåtöljer
Poul Volther Ett par fåtöljer
Poul Volther Ett par fåtöljer
Poul Volther Ett par fåtöljer
Poul Volther Ett par fåtöljer
Poul Volther Ett par fåtöljer
Poul Volther Ett par fåtöljer
Poul Volther Ett par fåtöljer

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

POUL VOLTHER, ett par fåtöljer, modell 390, tillverkade av Frem Röjle, stomme av teak, dynor klädda med svart läder, höjd 70 cm, sitthöjd ca 40 cm, bredd ca 70 cm

slitage, klädsel/dynor med skador

579006

2018-10-18