Guido Reni hans efterföljare oljemålning
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GUIDO RENI, hans efterföljare (1700-tal): Porträtt av ung kvinna, fragment av målning, olja på duk, 43,5x37 cm
För frågor och konditionsrapport kontakta ulrica.tillander@auktionsverket.se
Dubblerad, retuscher
579008
2018-10-23