Guido Reni hans efterföljare oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

Arviointi

8 000 SEK

Kuvaus

GUIDO RENI, hans efterföljare (1700-tal): Porträtt av ung kvinna, fragment av målning, olja på duk, 43,5x37 cm

För frågor och konditionsrapport kontakta ulrica.tillander@auktionsverket.se

Kuntoraportti

Dubblerad, retuscher

579008

Päivämäärä:

2018-10-23