Skeppsarmaturer 6 st i mässing

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKEPPSARMATURER, 6 st, 1900-talets första hälft, mässing samt glas, höjd 22-24 cm, ett gallerhölje samt 2 innerglas i blå glasmassa medföljer

Klipp el, lagningar och slitage

579014

2018-10-11