Bordslampa Elarmatur Kosta

Bordslampa Elarmatur Kosta
Bordslampa Elarmatur Kosta
Bordslampa Elarmatur Kosta
Bordslampa Elarmatur Kosta
Bordslampa Elarmatur Kosta
Bordslampa Elarmatur Kosta
Bordslampa Elarmatur Kosta
Bordslampa Elarmatur Kosta

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, fot av förkromat stål, textilskärm, Elarmatur, Kosta, 1970-/80-tal, etikettmärkt, höjd inkl skärm 64 cm

Obetydligt slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

579016

2018-10-11