Fagerhult golvlampa

Fagerhult golvlampa
Fagerhult golvlampa
Fagerhult golvlampa
Fagerhult golvlampa
Fagerhult golvlampa
Fagerhult golvlampa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAGERHULT, golvlampa, fot och stam av mässing, skärm av papp, 1970-tal, etikettmärkt FAB 631731, höjd ca 149 cm

Slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

579017

2018-10-11