Klubbat för:
500 SEK
4 000 SEK
PETHRUS LINDLÖF, soffa, AB Lindlöfs Möbler, Lammhult, 1980-tal, stomme i förkromat stålrör, klädsel i svart skinn, längd ca 180 cm
Bruksslitage
579028
2018-10-11