Skinnsoffa design Pethrus Lindlöf

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PETHRUS LINDLÖF, soffa, AB Lindlöfs Möbler, Lammhult, 1980-tal, stomme i förkromat stålrör, klädsel i svart skinn, längd ca 180 cm

Bruksslitage

579029

2018-10-11