Bertil Vallien Brains glasskulptur

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL VALLIEN (född 1938): "Brains", glasskulptur, Kosta Boda, signerad B Vallien, limiterad upplaga om 1000 ex, numrerad 7173018, på stensockel, höjd inkl. sockel 14 cm

579033

2018-10-11