Bertil Vallien Brains glasskulpturer 2 st

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL VALLIEN (född 1938): "Brains", glasskulpturer, 2 st, Kosta Boda, signerade samt numrerade, större med limiterad upplaga om 1000 ex, på läderkuddar, längd 8-9 cm

579035

2018-10-11