Skinnsoffa Fredrik Dux

Skinnsoffa Fredrik Dux
Skinnsoffa Fredrik Dux
Skinnsoffa Fredrik Dux
Skinnsoffa Fredrik Dux
Skinnsoffa Fredrik Dux
Skinnsoffa Fredrik Dux
Skinnsoffa Fredrik Dux
Skinnsoffa Fredrik Dux
Skinnsoffa Fredrik Dux
Skinnsoffa Fredrik Dux
Skinnsoffa Fredrik Dux
Skinnsoffa Fredrik Dux
Skinnsoffa Fredrik Dux
Skinnsoffa Fredrik Dux

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DUX, soffa, "Fredrik", 1900-talets senare del, lösa plymåer i rygg och sits, klädsel i brunt skinn, ben av förkromat stålrör, längd ca 200 cm

Bruksslitage, patina, fläckar, färgskiftningar

579043

2018-10-11