Tenn
Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
FAT, ASSIETTER, COASTERS, LJUSSTAKAR, 50 dlr., tenn, 18/1900-tal, rokokostil, en ljusstake gustaviansk stil, en ljusstake äldre (senbarock), diameter ca 10-23 cm, höjd ca 6-15 cm
Slitage, bristningar, fläckar, stötskador
579044
2018-10-12