Tenn

Tenn
Tenn
Tenn
Tenn
Tenn
Tenn
Tenn
Tenn
Tenn
Tenn
Tenn
Tenn
Tenn
Tenn

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

FAT, ASSIETTER, COASTERS, LJUSSTAKAR, 50 dlr., tenn, 18/1900-tal, rokokostil, en ljusstake gustaviansk stil, en ljusstake äldre (senbarock), diameter ca 10-23 cm, höjd ca 6-15 cm

Slitage, bristningar, fläckar, stötskador

579044

2018-10-12