Fällbord 1800-talets fösta hälft

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FÄLLBORD, 1800-talets första hälft, bordsskiva fanérad i alrot, pelarfot, höjd ca 70, diameter 69 cm

Skiva med ytskador och spricka

579046

2018-10-11