Klubbat för:
4 400 SEK
2 500 SEK
FAT, Vapenporslin, Paris, Märkt P.L. Dagoty à Paris, 1800-talets första hälft, målad polykrom och förgylld dekor av blommor, tillverkad för den ryska familjen Demidoff, diameter 32 cm
579054
2018-10-13