Oidetnifierad konstnär oljemålning
Klubbat för:
5 600 SEK
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, efter Andrea del Sarto, 1700-talets första hälft, Barock, sannolikt södra europa, Sankt Sebastian, olja på duk, 77x64 cm
Slitage, krackelyr, rivar vid sidan, retuschering, omramad, troligen från en större målning, ytsmuts, duken är dubblerad
579062
2018-10-11