Franska karmstolar

Franska karmstolar
Franska karmstolar
Franska karmstolar
Franska karmstolar
Franska karmstolar
Franska karmstolar
Franska karmstolar
Franska karmstolar

Klubbat för:

35 EUR

Utropspris

200 EUR

KARMSTOLAR, ett par, Frankrike, 1800-tal,
mahogny, stoppad rygg och sits, randig klädsel, höjd 91,5 cm, bredd 59 cm.

Slitage, hål efter mask , reva och fläckar på tyget.

579064

2018-10-15