Sminkbord 1920-tal
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SMINKBORD, fanerat i björk, 1920-tal, två låsbara skåpsdelar varav en med hyllplan, andra med lådor, låsbar låda i sargen, höjd ca 185, 120x45 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, smärre fläckar på möbeln samt inuti några lådor, smärre repor och fanéravslag
579067
Päivämäärä:
2018-10-11